Dauguma vyrų tikriausiai nesuvokia, kad jų kūnas vyksta daug pokyčių, ypač po tam tikro amžiaus. Didelis 50 (kai kuriems vyrams net 40) gali pakenkti jūsų reprodukcinei sistemai, dėl ko jūs galite dažniau vaikščioti į vonios kambarį ir net sukelti skausmą.


Štai keletas paprastų patarimų, kaip padėti jums atlikti šiuos pakeitimus:

Valgyk daugiau daržovių


Nuo jaunesnio amžiaus mes mokome visada valgyti mūsų žalumynus ir baigti valgį. Tai yra naudinga po gyvenimo, kai organizmui reikia papildomos pagalbos, kad veiktų ir būtų geros formos. Ką valgai tikrai svarbu ir veikia jūsų kūną.

Išbandykite žolelių metodą


Jei norite daugiau natūralaus požiūrio, galite turėti daug naudos jums bendro gerumo. Jei naktį pabusti, kad apsilankytumėte vonios kambaryje, apsvarstykite galimybę pabandyti pamatyti palmetto. Atrodo, kad šis augalų ekstraktas atpalaiduoja reprodukcinę sistemą.

Giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite


Pernelyg suvokiamas jūsų būklė ir jo nepakankamumas jums nepadės. Jūsų kūnas ir protas turi likti atsipalaidavę. Rasti puikius būdus, kaip atsipalaiduoti po ilgos dienos - sportuoti, skaityti knygą, gerti puodelį arbatos, gauti masažą yra tik keletas iš nedaugelio dalykų, kuriuos galite padaryti.

Apie mūsų produktą:


Vyriškos priežiūros kremas

Su pjovimo paletto ekstraktu

Padeda išlaisvinti vyrų reprodukcinę sistemą

Taikyti kreminį rytą ir vakarais

Ant drėgnos vatos patalpos arba pirštų galiukais kreiptis į norimą kūno plotą

Masažas ant kruopščiai išvalytos odos su švelniu apskritu judesiu

Kaina: 14,99 €

Užsisakykite šiandien